Siniša Rogić – 2. mjesto na GPA RAW Powerlifting prvenstvu Hrvatske

Fitness Novosti

Kao što mnogi već znaju, u nedjelju, 28. lipnja 2015. u Domu sportova u Zagrebu, pristupio sam prvenstvu Hrvatske u powerliftingu. U svojoj sam kategoriji (do 82,5 kilograma) zauzeo 2. mjesto. Natjecanje se sastojalo od tri discipline:

– Čučanj (squat) u kojem sam ostvario rezultat od 200 kg,

– Bench press 125 kg, te

– Mrtvo dizanje (deadlift) 250 kg.

Sa totalom od 575 kg zadovoljan sam s obzirom da mi je ovo prvi nastup na powerlifting natjecanju.

Naravno uvijek ima prostora za napredak, ali to je ujedno i motivacija da treniram više i jače te postanem što bolji.

Moram spomenuti svoje su-natjecatelje koji kao i ja treniraju u Blue Gymu, a ostvarili su vrhunske rezultate. Marko Pičuljan osvojio je 2. mjesto u kategoriji do 110 kilograma, te 3. mjesto u ukupnom poretku, a Hrvoje Marinović osvojio je 1. mjesto u kategoriji juniora do 100 kilograma.

11694780_1146444632036224_8129570676723424791_n

Zahvaljujem Blue Gym- u na opremi i uvjetima koji mi omogućuju kvalitetne pripreme, te kolegama koji su mi pomogli u toku natjecanja, kao i svima Vama koji pratite moj rad i dajete mi svoju podrsku.

Vidimo se na treningu!

PREGLEDAJTE I PREUZMITE KATALOG S NAŠOM KOMPLETNOM PONUDOM!

Iz ponude ovog puta izdvajamo Komplet Bumper Elite Pro od 160 kg sa natjecateljskom šipkom, Magnezijev prah u kocki, Stalke za čučnjeve New Line, te kožne remene Weider za dizanje utega.

Svu ostalu ponudu sportske opreme možete provjeriti na našem webshopu, a pratite nas i putem Facebooka i Twittera.